AKSET BİLİŞİM ELEKTRONİK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Üye Girişi Kayıt Ol   

Internet teknolojileri üreten ve farklı sektör ürünlerinin dağıtımı yapan firmamız, sizlere 7.500 adetin üzerinde farklı ürünü online satışa sunmaktadır.

Güvenli ve hızlı alışveriş için tüm kolaylıklar web sitemizden sağlanmaktadır.

Satın alınan ürünleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerin ortalam ulaşım süresi 1 gündür. Kargo hizmetinin olmadığı ilçe ve köylerde belirli günlerde yapılan sevkiyatlardan dolayı 5 güne kadar uzayabilen teslimatlar olabilmektedir.

Tüm ürünlerde üretici firma ve markaların vermiş oldukları garanti süreleri geçerlidir.

Siparişler Irsaliyeli fatura ve ürün garanti belgeleri ile gönderilmektedir.

Garanti başlangıcı fatura kesilme tarihidir. Arıza işlemlerinde istenebileceğinden fatura ve garanti belgelerinizin bir kopyasını garanti süresi bitimine kadar saklayınız.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her türlü yenilik ve önerileri dikkate alıp güvenlik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

Müşterilerimizin ürün temininde sıkıntı çekmemesi için anlık stok güncelleme işlemi yapılmaktadır.
Kredi kartı ile 3D Secure ödeme, ücretsiz kargo gibi ödeme seçenekleri ile daha kolay, masrafsız ve güvenilir alışveriş imkanları sizlere sunulmaktadır.

Kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödeme sistemi vardır. Banka havale, EFT  ödeme araçları ile kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde bankaların güvenli ödeme bölgesine yönlendirilerek çekim yapılmaktadır. 3D Pay Güvenli ödeme yöntemi ile cep telefonunuza gelen şifre ile bankaların sistemleri kullanılarak çekim yapılmaktadır.
 
İyi alışverişler diliyoruz.

Tüm Kategoriler
Markalar

Tüm Markalar
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 6.0470 TL. 6.0579 TL.
EURO 6.5550 TL. 6.5668 TL.
Ziyaretçi Sayıları
Online : 9
Bugün : 485
Toplam : 14035794